MÜKEMMEL KONUM AVANTAJINI YAŞAYIN

MÜKEMMEL KONUM AVANTAJINI YAŞAYIN

MÜKEMMEL KONUM AVANTAJINI YAŞAYIN

Zaman artık hepimiz için en önemli kavramlardan biri ve trafikte harcamak istemeyeceğimiz kadar değerli. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanların trafik sorununa çözüm olarak, konum avantajı sağlayan bölgelerde yeni yerleşim alanları oluşmaya başladı.

Şehrin ana arterlerine hızlı ulaşım hatları üzerine bulunan yeni yerleşim bölgeleri, aynı zamanda modern mimari ve kullanışlı yaşam alanları ile başkentte ev sahibi olmak isteyenlerin yeni gözdesi haline gelmiş bulunuyor.

Ankara’nın en yenisi Ovacık mevkiinde yer alan Renova Park, Etlik ve Keçiören bölgelerinin kesişiminde konumlanıyor. Çevre yoluna ve başkentte ticaretin yoğun merkezlerine yakınlığı ile kolay ulaşım imkanları sağlıyor.

Renova Park, alışverişin merkezi Forum Ankara’ya 1, başkentin kalbi Kızılay’a 15, Esenboğa Havalimanı’na 20, otomobilin merkezi Otonomi’ye ise 15 dakikalık mesafede yer alıyor.

Sitenin önünden hareket eden EGO otobüs hatları, toplu taşımayı tercih etmek isteyenler için büyük bir avantaj sağlıyor. Bunun yanı sıra, inşaatı devam eden Keçiören metrosuna ait eklentinin de kısa bir süre sonra hizmet vermeye başlayacağı duyuruldu.

Siz de Renova Park’ta yerinizi alın ve ayrıcalıklı konum fırsatlarından faydalanın!